X
تبلیغات
رایتل

عسل و آبلیمو

یکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 19:34

خواص درمانی معجون عسل و آبلیمو برای پوست و سرماخوردگی

عسل و آبلیمو,عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی,عسل و آبلیمو برای سرفه,عسل و آبلیمو و دارچین,عسل و آبلیمو برای پوست,عسل و آبلیمو برای جوش صورت,عسل و آبلیمو برای لاغری,عسل و آبلیمو برای گلو درد,عسل و آبلیمو لاغری,عسل و آبلیمو ناشتا,مخلوط عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی,خواص عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی,شربت آبلیمو و عسل برای سرماخوردگی,عسل و آبلیمو سرفه,خواص عسل و آبلیمو و دارچین,شربت عسل و آبلیمو و دارچین,عسل آبلیمو دارچین,ماسک عسل و دارچین و ابلیمو,مخلوط عسل و دارچین و آبلیمو,ترکیب عسل و آبلیمو و دارچین,عسل و ابلیمو برای پوست صورت,خاصیت عسل و آبلیمو برای پوست,ترکیب عسل و آبلیمو برای پوست,خواص عسل و آبلیمو برای پوست,ماسک عسل و آبلیمو برای پوست,مخلوط عسل و آبلیمو برای پوست,فواید عسل و آبلیمو برای پوست,خواص ماسک عسل و آبلیمو برای پوست,عسل با آبلیمو برای پوست,ترکیب عسل و آبلیمو برای جوش صورت,ماسک عسل و ابلیمو برای جوش صورت,شربت عسل و آبلیمو برای لاغری,عسل و ابلیمو برای گلو درد,عسل و لیمو گلو درد,عسل و لیمو برای گلو درد,مخلوط عسل و آبلیمو برای گلو درد,معجون عسل و ابلیمو برای گلو درد,عسل و آبلیمو برای درمان گلو درد,عسل آبلیمو برای گلو درد,لاغری با عسل و آبلیمو,رژیم لاغری عسل و آبلیمو,معجون لاغری عسل و آبلیمو,رژیم لاغری با عسل و آبلیمو,خوردن عسل و آبلیمو ناشتا,شربت عسل و آبلیمو ناشتا,خواص آبلیمو و عسل ناشتا

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

در این مطلب از سایت جسارت به خواص درمانی معجون عسل و آبلیمو برای پوست و سرماخوردگی می پردازیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

عسل معجونی است که از میلیونها گل ساخته می شود.در واقع دانشمندان عقیده دارند که عمر زنبور عسل از عمر انسان بیشتر است زیرا قدیمی‌ترین فسیل انسان (بشر اولیه) ۶میلیون سال قدمت دارد.کهن ترین فسیل زنبور عسل 40 میلیون سال و اینکه قدیمی‌ترین اثر نقاشی درباره زنبور عسل با قدمت 12هزار سال پیش در یکی از غارهای اسپانیا وجود دارد که مردی را در حال برداشت عسل از یک کندو نشان می‌دهد.همه اینها یعنی اینکه «عسل» از اول عمر بشر در سفره غذایی او حضور داشته است . در طول قرون گذشته هر چه علم پیشرفت کرده و تحقیقات بیشتری درباره عسل و زنبورعسل انجام شده، انسان بیشتر مبهوت قدرت خداوند شده و خاصیت‌های بیشتری از این ماده غذایی را شناخته است و پی به خواص آن برده است .اینک در ایران بیش از 40 هزار پروانه رسمی پرورش زنبور صادر گشته و مسلما تعداد زیادی از زنبورداران هم به صورت غیررسمی به تولید این ماده می‌پردازند و معجونی از میلیون‌ها گل یکی از عجیب‌ترین خلقت‌های خداوند، خلقت زنبور عسل است. می‌دانید! زنبورها اصلا خواب ندارند!در واقع آنها برای پرکردن کیسه مخصوص بدنشان از شهد، روی میلیون‌ها گل می‌نشینند و شهدشان را می‌مکند.

عسل ، خواص عسل , عسل در بارداری , عسل طبیعی , عسل کوهی

عسل

وقتی کیسه‌شان پر شد، به طرف کندو برمی‌گردند. در راه، قبل از رسیدن به کندو مقداری دیاستاز ـ که نوعی آنزیم است ـ را روی شهدهای داخل کیسه مخصوص‌شان می‌ریزند. وقتی به کندو رسیدند، آن را داخل سلول‌های 6 ضلعی موم می‌گذارند و دوباره برای جمع‌آوری شهد از کندو خارج می‌ گردند. در واقع شب‌ها وقتی زنبورها نمی‌‌توانند از کندو خارج شوند، سراغ 6 ضلعی‌های موم می‌روند و شهد داخل آن را با خرطومشان به داخل کیسه مخصوص‌شان می‌ریزند، آب اضافه آن را جذب می‌کنند و با ترشح دوباره و چند‌باره دیاستاز روی آن، ماده غلیظ شیرینی درست می‌کنند به نام «عســل».قابل توجه است بدانید که خوردن 100 گرم‌ از این ماده در روز می‌تواند به شما ‌انرژی‌ای برابر با 330کالری بدهد چون از آب (17 درصد)، قند (40 درصــد)، اسیدهای آمینه (25 درصد)، انواع موادمعدنی مانند آهن، منگنز، منیزیم، فسفات و… (12 درصد) و انواع آنزیم‌ها (6 درصد) تشکیل شده است و بسیاری از احتیاجات بدن را تأمین می‌ نماید. عسلها شیرین اما لاغر‌کننده بهتر است بدانید که عسل‌‌های تیره نسبت به عسل‌‌های روشن مواد معدنی بیشتری دارند. در واقع عسلها به خاطر داشتن خاصیت رادیواکتیوی و تشعشعات کهربایی انواع تب‌های پنهانی را آشکار می‌‌سازند.حتما شنیده‌اید که قدیمی‌ها می‌گویند عسل و خربزه با هم نمی‌سازند! دلیلش این است که ترکیب عسل و خربزه در بدن، التهابات پنهانی را فعال می‌کند. التهابات عود کرده و خود را به صورت تب‌های شدید و به‌هم‌‌ریختگی وضعیت بدن نشان می‌دهدو باعث ناراختی در فرد می شود. در واقع اگر با مشکل کمبود آهن خون مواجه هستید، حتما در وعده صبحانه آن را میل نمایید.البته عسل به غیر از داشتن آهن زیاد، فسفر و کلسیم زیادی هم دارد که دوای امراض استخوانی می باشد.بهتر است بدانید که عسلهای گون برای رفع زخم بستر، زخم‌های عفونی و درمان بیماری‌‌های پروستات، رماتیسم و بی‌خوابی بسیار مفید است.گفتنی است که عسل زرشک برای تقویت کبد و رفع بیماری‌های کبد مؤثر است، عسل آویشن در درمان بیماری‌های تنگی نفس، آسم، سرفه و رفع خستگی کاربرد دارد و عسل عناب به تسریع عمل خون‌رسانی از قلب به اعضا و جوارح کمک می‌نماید.به یاد داشته باشید که عسلی طبیعی به خاطر داشتن دیاستاز توانایی آب کردن چربی اطراف قلب را دارد بنابراین مصرف آن را به بیماران و سالخوردگان قلبی توصیه می‌کنیم. گفتنی است خوردن موم دردهای معده و مفاصل را از بین می‌برد، از ریزش مو جلوگیری می‌کند و به راحتی از بدن برطرف می‌کند. موم‌‌های اگر در دمای بالای 30 درجه نگهداری شود، بعد از مدتی کرم‌های ریزی در درون سوراخ‌های 6 ضلعی آن دیده خواهد شد. بنابراین برای سلامتی خودتان عسل‌های موم‌دار را در هوای گرم نگه ندارید، اگر هم کرم‌‌های ریز را درون موم دیدید، به هیچ‌وجه از آن استفاده ننمایید.از عسل کوهی تا زنبور خیابانی!

عسل را داخل یک تابه ریخته و روی حرارت قرار دهید و حرارت را کم کم کنید چرا که حرارت زیاد ممکن است باعث از بین رفتن خواص عسل شود  داخل یک تابه یا قابلمه ی دیگر آب ریخته و روی حرارت بگذارید ، لیمو را داخل قابلمه پر از آب بریزید و اجازه دهید تا بجوشد این کار باعث از بین رفتن باکتری های سطح لیمو و هم چنین نرم شدن پوست آن میشود  پس از اینکه لیمو ها چند دقیقه با آب جوشیدند ، از روی حرارت برداشته و اجازه دهید تا سرد شوند  بعد از سرد شدن ، آنها را با پوست به قطعات کوچک خرد کرده و داخل تابه ای که عسل را در آن گرم میکنید بریزید  پس از اینکه لیمو و عسل به مدت پانزده دقیقه روی حرارت کم گرم شدند ، لیمو ها را جدا کرده و به عسل زمان دهید تا خنک شود  به همین سادگی شربت شما آماده است هر زمانی که بخواهید میتوانید با آب و یخ مخلوط کرده و نوش جان کنید

عسل و آبلیمو

به احتمال زیاد شما هم مانند اکثر مردم مایل هستید بیشتر از خودتان مراقبت کنید، اما زمان کافی ندارید. با احتساب ساعات کاری، رفت‌وآمدهای وقت‌گیر، کارهای منزل و مراقبت از فرزندان، مراقبت از خودتان معمولا در اولویت آخر قرار می‌گیرد. خبر خوب این است که با وجود همه‌ی اینها، راه‌های سریع و آسانی برای بهبود سلامتی‌تان وجود دارد، حتی اگر زمان زیادی نداشته باشید.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

سرماخوردگی از طریق رطوبتی که از بینی یا دهان بیمار در هنگام عطسه کردن پخش می شود یا به وسیله سرفه کردن منتقل می شود. عوارض سرماخوردگی به صورت تب و لرز ساده همراه با احساس سرما سپس عطسه های متعدد بروز می کند. ابتدا بیمار در بینی و گلو احساس خشکی می کند و پس از ۲۴ ساعت عوارض شایع آن مانند تعریق، التهاب حلق و سرفه همراه با ترشح مخاطی یا عفونی بینی یا حلق و بالا رفتن عادی درجه حرارت بدن بروز می کند.

عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی

برای پوست‌ بسیار مفید است : می‌خواهید پوستی شفاف داشته باشید؟ نوشیدن آبلیمو و عسل یکی از بهترین راه‌های طبیعی موجود برای داشتن پوستی شفاف، بدون استفاده از لوازم آرایشی است. لیمو ویتامین C مورد نیاز را برای تولید کلاژن فراهم می‌کند، کلاژن نوعی بافت پیوندی مهم است که به استحکام و جوان ماندن پوست کمک می‌کند. بسیاری از ترکیبات موجود در عسل نیز به شادابی پوست کمک می‌کنند. در نتیجه شما پوستی سالم، جوان و شفاف خواهید داشت

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

مقدار 3 قاشق عسل را به همراه 2 قاشق غذاخوری آبلیمو در یک لیوان آب جوش حل کنید تا یک محلول جادویی برای تسکین سرفه و گلودرد در خانه بسازید.

عسل و آبلیمو برای سرفه

به گوارش کمک می‌کند : مشکلات گوارشی مانند نفخ، گاز معده، سوزش معده و یبوست، برای بسیاری از مردم مشکلات مزمنی هستند که می‌توانند زندگی‌ روزمره‌شان را دگرگون کنند. یکی از ساده‌ترین راه‌های بهبود این مشکلات گوارشی، نوشیدن روزانه‌ی آبلیمو و عسل است. لیمو سرشار از پکتین است که برای روده مانند صابون عمل می‌کند، عمل دفع را آسان‌تر می‌کند، سموم بدن را تخلیه می‌کند و کل فرایند گوارش را بهبود می‌بخشد.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

لیموترش و دارچین هر یک خواص خود را دارد و ترکیب این دو ماده با هم معجزه می کند.هر روز صبح یک لیوان آب حاوی یک قاشق چای خوری پودر دارچین، یک قاشق چای خوری عسل و چند قطره آب لیمو ناشتا مصرف کنید. لیمو دارای خاصیت چربی سوزی است در حالی که دارچین میزان سوخت و ساز را افزایش می دهد. در نتیجه فرد با سوخت کالری و چربی بیشتری وزن کم می کند. افزودن کمی پودر دارچین و آب لیمو به چای سبز نیز معجزه می کند.

عسل و آبلیمو و دارچین

سلامت قلب‌تان را افزایش می‌دهد : بیماری‌های قلبی همواره افرادی را در سراسر دنیا به سوی مرگ می‌کشاند و تهدیدی بزرگ برای سلامتی انسان محسوب می‌شود. اما آبلیمو و عسل می‌تواند احتمال بروز این بیماری‌های خطرناک را کاهش دهد. آبلیمو و عسل هر دو سرشار از پتاسیم هستند. مشاهده‌ شده پتاسیم، فشارخون را که از عوامل مهم حملات قلبی است، کاهش می‌دهد. همچنین خواص آنتی‌اکسیدان‌ و ضدالتهاب‌ این نوشیدنی، از قلب در برابر التهاب‌های عضلانی و دیگر فشارها محافظت می‌کند .

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

اگر مدتی است از لک های گاه و بی گاه پوست صورت خسته شده و به دنبال راه حلی ساده و موثر هستید، پیشنهاد ساده زیر را امتحان کنید:  یک عدد لیمو ی تازه را به دو نیم کنید.حالا روی یک نیمه آن مقداری عسل بریزید .  صورت را کاملا تمیز کنید و با این لیمو تمام صورت را به آرامی ماساژ دهید.کمی صبر کنید و بعد پوست را با آب سرد بشویید.  لیمو موجب شفافیت و سرزندگی پوست شده و لک ها را از بین می برد و عسل هم با خاصیت نرم کنندگی اعجاب انگیز خود، پوست را نرم و لطیف می سازد.از پوست زیبای خود لذت ببرید.

عسل و آبلیمو برای پوست

به کاهش وزن کمک می‌کند : رهایی از اضافه وزن سخت است. اگر دنبال روش‌های طبیعی کاهش وزن هستید، این نوشیدنی می‌تواند برای‌تان بهترین گزینه باشد. آب و فیبر موجود در لیمو، اشتهای‌ شما را کاهش می‌دهد و به شما کمک می‌کند بدون احساس گرسنگی، از حجم غذای مصرفی‌تان بکاهید. همچنین اسیدسیتریک موجود در لیمو، در چرخه‌ی زیستی نقش مهمی ایفا می‌کند و بازده‌ی فرایند تبدیل غذا به انرژی را افزایش می‌دهد.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

لیمو سلول‌های مرده‌ی پوست را حذف می‌کند و به روشن کردن دانه‌های سرسیاه، آکنه، و نواحی لکه دار کمک می‌کند، در حالی که عسل یک آنتی اکسیدان طبیعی و ضد باکتری است.  پوست خود را قبل از استفاده از هر گونه ماسک صورتی آماده کنید، مقداری آب جوش گرم در یک کاسه بریزید و بالای آن بایستید تا بخار آب منافذ پوست شما را باز کند. نصف یک لیمو را بفشارید و در کاسه‌ای بریزید. سپس یک قاشق غذاخوری عسل خام ارگانیک را در آن مخلوط کنید و روی صورتتان بمالید. از مالیدن آن به نواحی اطراف چشم اجتناب کنید. بگذارید پوست شما تمام این مواد را به خوبی به مدت ۱۵-۳۰ دقیقه جذب کند (بستگی به حساسیت پوست شما دارد). صورت را با آب گرم بشویید، و در آخر  آب سرد را به صورتتان بزنید تا منافذ پوست شما بسته شود. صورتتان را به آرامی با یک حوله خشک کنید. بگذارید پوستتان بقیه‌ی روز را نفس بکشد، و یا از مرطوب کننده و سرم مورد علاقه‌تان استفاده کنید.

عسل و آبلیمو برای جوش صورت

احتمال وقوع بیماری‌های مزمن را کاهش می‌دهد : در سال‌های اخیر روی رابطه‌ی بین اسیدیته‌ی بدن و رشد بیماری‌های مزمن، از جمله بیماری‌های قلبی، دیابت، مشکلات مفصلی و حتی بعضی سرطان‌ها، آزمایش‌های بسیاری انجام شده‌است. لیمو، pH بدن را افزایش می‌دهد و محیط آن را قلیایی می‌کند. لیمو با وجود اسیدی بودنش، حاوی مواد معدنی فراوانی است که اسیدیته‌ی بدن را خنثی می‌کنند.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

ادعا شده است که رژیم عسل و لیموترش یک راه خانگی خیلی مؤثر برای کاهش وزن است. این رژیم بر پایه‌ی نوشیدن یک لیوان آب گرم بهمراه یک قاشق غذاخوری عسل و آبلیموی تازه در صبح و با شکم خالی طراحی شده است. البته رژیم عسل و لیموترش باید با اصول دیگر کاهش وزن ترکیب شود تا از آن جواب بگیرید.

عسل و آبلیمو برای لاغری

سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند : کمبود خواب، استرس و رژیم غذایی بد، سیستم ایمنی بدن را مختل می‌کند و ضعف سیستم ایمنی با بروز انواع سرماخوردگی و آنفولانزا خودش را نشان می‌دهد.  خبر خوب این است که با نوشیدن آبلیمو و عسل می‌توانید آسیب‌های وارده را ترمیم کنید. ویتامین C لیمو و مواد معدنیِ عسل، سیستم ایمنی بدن‌تان را تقویت کرده و مبارزه با باکتری‌ها، ویروس‌ها و دیگر میکروب‌هایی را که موجب بیماری می‌شوند، آسان‌تر می‌کند. همچنین عسل شامل ضدمیکروب‌های طبیعی است که سلامتی شما را حفظ می‌کند.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

 به محض اینکه اولین علائم گلودرد را مشاهده کردید به سراغ لیموترش بروید. آب لیموترش را با آب گرم مخلوط کرده و هر روز چندین بار با آن قرقره کنید. بعضی ها به دلیل طعم ترش آن سراغ این ماده غذایی فوق‌العاده نمی روند. اما باید بدانید که خواص ضدعفونی کنندگی لیموترش مدیون همین طعم ترش و اسیدی آن است. توصیه می‌کنیم موقع قرقره کردن حتما مقدار کمی از آن را نیز قورت دهید. می‌توانید به جای لیموترش از جوش‌شیرین یا سرکه سیب نیز استفاده کنید.

عسل و آبلیمو برای گلو درد

احتمال بروز عفونت‌های ادرار را کاهش می‌دهد : عفونت‌ ادرار دردناک است و در صورت پیشرفت می‌تواند بسیار خطرناک باشد. به‌خصوص برای زنان، عفونت ادرار می‌تواند مزمن شود و در صورت بدشانسی، برای رهایی از این عفونت لازم است آنتی‌بیوتیک‌های فراوان مصرف شود. مصرف منظم آبلیمو و عسل، برای این مشکل یک راه حل طبیعی است. عسل حاوی ضدباکتری‌های طبیعی است و آبلیمو با افزایش اسیدیته‌ی ادرار، امکان رشد باکتری‌ها را در محیط ادرار کاهش می‌دهد.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

فردی که به دنبال یک برنامه تغذیه‌ای برای کاهش وزن است باید از خوردن عسل به تنهایی اجتناب کند زیرا خوردن عسل به تنهایی می‌تواند به افزایش وزن منجر شود. مصرف یک قاشق غذا‌خوری عسل با آب داغ قبل از صبحانه با معده خالی کمک می‌کند چربی‌های بدن بسوزند و وزن بدن کاهش یابد. همچنین نوشیدن عسل با آب لیمو و آب گرم هر روز صبح با معده خالی از نظر انرژی برای انجام فعالیت‌ها و کاهش وزن مفید است.

عسل و آبلیمو لاغری

بدن را سم‌زدایی می‌کند : هوایی که در آن نفس می‌کشیم، نوشیدنی‌هایی که می‌نوشیم و غذاهایی که میخوریم، ما را در معرض مواد شیمیایی و سموم گوناگونی قرار می‌دهند. گرچه بدن‌‌مان طبعا از ما در برابر این تهدیدها محافظت می‌کند، بد نیست ما هم با راهکارهای طبیعی این حفاظ را تقویت کنیم. آبلیمو و عسل در این راه به ما کمک می‌کند. لیمو عملکرد سم‌زدایی کبد را افزایش می‌دهد؛ عسل نیز، همانطور که گفته‌ شد، یک ضدمیکروب و ضدعفونی‌کننده‌ی طبیعی است.

عسل و آبلیمو , عسل و آبلیمو برای سرماخوردگی , عسل و آبلیمو برای سرفه , عسل و آبلیمو و دارچین

عسل و لیمو از جمله موادی هستند که هر یک به دلیل خواص متعدد و ویژه خود مورد توجه بسیاری از متخصصان تغذیه قرار گرفته اند. هم عسل و هم لیمو دارای خواص ضد باکتری و آنتی اکسیدانی هستند، در نتیجه مصرف آنها موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. همچنین ترکیب عسل و آبلیمو می تواند به کاهش وزن و افزایش سلامت پوست و مو کمک کند. شاید بعد از آشنایی بیشتر با خواص این نوشیدنی جادویی، بیشتر اصرار مادربزرگ خود را برای مصرف نوشیدنی لیمو و عسل درک کنیم .

عسل و آبلیمو ناشتا

چگونه در منزل آبلیمو و عسل تهیه کنیم؟ یکی از بهترین ویژگی‌های آبلیمو و عسل این است که راحت درست می‌شود. کافی است نصف لیمو را آب‌گرفته و همراه با یک قاشق‌چایی‌خوری عسل، به یک لیوان آب گرم اضافه کنید؛ هم بزنید و بنوشید.  اگر آن را صبح و قبل از صبحانه بنوشید بیشترین تأثیر را دارد.کارهای بسیاری هستند که حتی با وجود مشغله‌های فراوان، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، برای بهبود سلامتی‌تان انجام دهید. یکی از آنها، نوشیدن منظم آبلیمو و عسل است، که فواید گفته‌شده را برای‌تان به دنبال دارد.

عسل و آبلیمو

زالزالک و قند خون

یکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 16:02

آیا رابطه ای بین مصرف زالزالک و قند خون وجود دارد؟

زالزالک و قند خون،رابطه زالزالک و قند خون،رابطه مصرف زالزالک و قند خون،تاثیر مصرف زالزالک و قند خون،تاثیر زالزالک و قند خون،خواص زالزالک و قند خون،خاصیت زالزالک و قند خون

زالزالک و قند خون ، رابطه زالزالک و قند خون ، مصرف زالزالک و قند خون ، تاثیر مصرف زالزالک و قند خون

در این مطلب از سایت جسارت به رابطه بین زالزالک و قند خون می پردازیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

زالزالک و قند خون

زالزالک یا کویج با نام علمی Crataegus aronia میوه جنگلی و کوچکی است که بیشتر به رنگ قرمز یافت می شود. فصل برداشت این میوه اواخر تابستان و اوایل پاییز می باشد.

زالزالک گیاهی از خانواده رز است که یکی از گیاهان دارویی بسیار قدیمی در اروپا است. گل، برگ و میوه زالزالک همگی مصارف درمانی دارند.

این میوه اگر چه جثه ‌ای کوچک دارد ولی بسیار پُرفایده و مغذی است و به رنگ ‌‌های زرد و نارنجی در اکثر نواحی معتدل می‌ روید.

رسیده ی این میوه، شیرین، گوشتی و دارای هسته ‌های زرد رنگ فراوان است.

عمده خواص زالزالک به دلیل ترکیبات موجود در آن است. این میوه دارای ویتامین های B و C می باشد.

همچنین از دیگر ترکیبات موثر در زالزالک می توان به آنتی اکسیدان هایی مانند آنتوسیانیدین‌، فلاوونوئید و پرو آنتوسیانیدین‌ اشاره کرد.

این ترکیبات بدن را از اثرات مخرب مواد شیمیایی، دود سیگار و آلاینده ها در امان نگه می دارد.

با فعالیت این آنتی اکسیدان ها گرفتگی عروق و حساسیت رگ های خونی کاهش می یابد در نتیجه سلامت قلب حفظ شده و احتمال بیماری های قلبی نیز کاهش می یابد.

گردش خون بهتر انجام شده و ماهیچه های قلب تقویت می شود و از دردهای آنژینی جلوگیری می شود.

زالزالک در طب سنتی , خواص زالزالک در طب سنتی , خاصیت زالزالک در طب سنتی , فواید زالزالک در طب سنتی

زالزالک در طب سنتی

زالزالک یکی از گیاهان دارویی بسیار قدیمی در اروپا است.گل، برگ و میوه زالزالک همگی مصارف درمانی دارند. مواد شیمیایی موثر موجود در زالزالک عبارت‌اند: از فلاوونوئیدها، آنتوسیانیدین‌ها، پروآنتوسیانیدین‌ها و … که همگی از  آنتی‌اکسیدان‌های بسیار موثر و قوی می‌باشند که حساسیت رگ‌های خونی را کاهش می‌دهند و از آسیب عوامل مخرب ایجادکننده اکسیداسیون (مانند آلودگی‌ها، دود سیگار، مواد شیمیایی موجود در غذاها و…) در رگ‌ها جلوگیری می‌کنند. زالزالک و یا کویج با نام علمی Crataegus aronia یکی از گیاهانی است که در ایران از جمله در بلندی‌ های بالای 2500 متر در استان کهکیلویه و بویراحمد، استان اصفهان به خصوص شهرستان نجف آباد می ‌روید. این گیاه دارای دو نوع سفید و قرمز می باشد.بهترین زالزالک برای خوزستان است و شهر درفول بهترین زالزالک را دارد

رابطه مصرف زالزالک و قند خون

مواد موجود در زالزالک قند خون و عملکرد انسولین خون را بهبود می ‌بخشد.

به نقل از Sience Daily، محققان در زمینه ی تاثیر زالزالک و خواص آن، تحقیقات خود را روی موش ‌هایی انجام دادند که از پیش مبتلا به دیابت بودند.

در انتها محققان به این نتیجه رسیدند موش‌ هایی که مخلوط آب و عصاره زالزالک مصرف کرده بودند، نسبت به گروه دیگر، از کاهش وزن بیشتر،

چربی کم‌ تر ، قند خون و تری‌ گلیسیرید پلاسمای پایین ‌تر و چربی LDL کم‌ تری برخوردار بودند.

این تغییرات در انسان ‌ها باعث کاهش احتمال ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی عروقی می شود و مشکلات التهابی را کاهش می دهد.

زالزالک و قند خون ، رابطه زالزالک و قند خون ، مصرف زالزالک و قند خون ، تاثیر مصرف زالزالک و قند خون

محققان به اثر ضد دیابتی زالزالک پی بردند. مصرف این میوه به افرادی که قند خون دارند توصیه می شود و باعث کاهش میزان قند خون می شود.

همچنین مصرف این میوه در بیماران دیابتی علاوه بر کاهش قند خون باعث تنظیم میزان فشار خون نیز می شود.

مصرف زالزالک و قند خون

 دیابت یا به اصطلاح قدیمى آن «دولاب کلیوى» در اثر نقص ترشح انسولین توسط لوز المعده عارض مى‌شود.

در نتیجه مقدارى از قند اضافى از طریق کلیه‌ها دفع شده و گلوکوزورى را موجب مى‌شود.

گاهى نیز با وجود افزایش قند خون، در ادرار قندى مشاهده نمى‌شود.

مرحوم دکتر عبدالله خان احمدیه یکی از افرادی بود که در زمینه طب سنتی تلاش‌های زیادی کرد؛ و در رابطه بین زالزالک و قند خون فرمودند :

این میوه در برخى اثر خوب مى گذارد و از مقدار قند خون مى‌کاهد.

زالزالک وحشی

( کویج ) ؛ داراى مواد معدنى گوناگون، ویتامین ها، مقدار زیادى تانن و کلسیم ، ترشى آلى ، پکتین ، مازو ، اسید تارتریک ، اسید مالیک ، روغن چرب، قندهاى گلوکز، فروکتوز می باشد.بهتر است بدانید که بسیار قابض و در درمان اسهال خونی مؤثر می باشد. زالزالک براى تقویت قلب و معده بسیار توصیه شده است.جالب است بدانید که برای معالجه بیماران مبتلا به فعالیت نامنظم قلب کاربرد دارد.زالزالک میوه ای است که در مواقع کم خونى و سل اثر خوبی دارد.خاطر نشان می کنیم که برای روماتیسم و مبتلایان به ورم روده مفید می باشد.

زالزالک ، خواص زالزالک قرمز , زالزالک وحشی

زالزالک و قند خون

این میوه به علت غنی بودن از اسید تارتاریک و اسید مالیک نیز در مواقع کم‌ خونی و سل اثر نیکویی دارد.

زالزالک به دلیل آن که دارای مقدار زیادی تانن است بسیار قابض بوده و می ‌توان آن را جهت درمان اسهال‌ های خونی به کار برد.

البته نوع کوهی آن قابض ‌تر از سنجد است و از خونریزی معده نیز جلوگیری می‌ کند.

رنگ زرد و صورتی این میوه در بدن تبدیل به ویتامین A می ‌شود و اشتها را زیاد می ‌کند.

البته این میوه را وقتی که کاملا رسیده و رنگ انداخته مصرف کنید تا دچار ناراحتی ‌های گوارشی ناشی از خام بودن میوه نشوید.

زالزالک و قند خون ، رابطه زالزالک و قند خون ، مصرف زالزالک و قند خون ، تاثیر مصرف زالزالک و قند خون

مصرف زالزالک در زنان باردار و شیر ده نیز توصیه نمی شود.

همچنین مصرف این میوه در افرادی که داروهای قلبی مصرف می کنند باعث ایجاد مشکلاتی می شود.

بنابراین اگر فردی داروهای مربوط به فشار خون، آریتمی قلب، نارسایی قلب و آنژین مصرف می کند باید قبل از مصرف زالزالک با پزشک مشورت کند.

رابطه زالزالک و قند خون

ابوالفضل فاطمی پژوهشگر طب سنتی در گفت و گو با خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی ؛ با بیان اینکه از گل و گیاه زالزالک برای درمان بعضی بیماری‌ها استفاده می‌شود،

اظهار داشت: گیاه زالزالک حاوی موادی همچون آنتی اکسیدان، فلاوونویید، پروآنتوسیانیدین و آنتوسینیدین است.
 
وی با اشاره به اینکه آنتی اکسیدان موجود در زالزالک باعث تسریع در روند جریان خون می‌شود، ادامه داد:

مصرف این گیاه باعث درمان بیماری‌هایی مانند مشکلات روحی و روانی، فشارخون، قلبی و عروقی و لک‌های پوستی می‌شود.
 
فاطمی با تاکید بر اینکه مصرف زیاد این گیاه باعث بروز عوارضی مانند سرگیجه، سردرد، تهوع، خواب آلودگی و تپش قلب در افراد می‌شود، تصریح کرد:

مصرف کم زالزالک بیماری‌های قندخون و دیابت را بهبود می‌بخشد.  
 
به گفته این پژوهشگر طب سنتی، ویتامین B و C موجود در زالزالک هنگام استفاده باعث کاهش چربی و کلسترول خون می‌شود.  
 
فاطمی با بیان اینکه دم‌کرده این گیاه دارویی از لختگی خون، بروز تشنج و چاقی جلوگیری می‌کند، افزود:

مصرف میوه زالزالک در درمان عوارضی مانند اسهال، خون ریزی معده و کیسه صفرا تاثیر بسزایی دارد.
 
این پژوهشگر طب سنتی بیان کرد: خانم‌ها در دوران بارداری از مصرف گیاه زالزالک خودداری کنند.
 
وی با اشاره به اینکه پوست درخت این گیاه باعث کاهش تب می‌شود، بیان کرد: استفاده از هسته میوه زالزالک به دلیل سمی بودن باعث بروز آسیب جدی به بدن خواهد شد.
 
این پژوهشگر طب سنتی یادآور شد:استفاده از زالزالک همزمان با مصرف داروهای قلبی، فشارخون و گوارشی باعث تشدید بیماری می‌شود.

زالزالک و قند خون ، رابطه زالزالک و قند خون ، مصرف زالزالک و قند خون ، تاثیر مصرف زالزالک و قند خون

علاوه بر میوه ی زالزالک از گل آن نیز برای درمان استفاده می‌ شود. گل زالزالک برای درمان تشنج مفید بوده و

حرکات نامنظم قلب را تنظیم می ‌کند. لذا دم ‌کرده ی آن برای درمان بیماری‌ های مزمن قلب استفاده می ‌شود.

زالزالک و قند خون

شعر در مورد آل سعود

یکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 10:29

شعر در مورد آل سعود

شعر در مورد آل سعود ,شعر در مورد نابودی آل سعود,شعر در مورد جنایت آل سعود,شعر طنز در مورد آل سعود,شعری درباره آل سعود,شعر طنز درباره آل سعود,شعر زیبا درباره ال سعود,شعری زیبا درباره آل سعود,شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ, شعر درمورد آل سعود ,شعر درباره ی آل سعود,شعر درباره مرگ بر آل سعود , شعر در مورد آل سعود خبیث , شعر در مورد آل سعود جنایتکار , شعر در مورد آل سعود ملعون

شعر در مورد آل سعود

در این مطلب سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد آل سعود برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید

عده ای نرّه غول، آل سعود

دائما در نزول، آل سعود

حافظ , اشعار حافظ , شعر حافظ , اشعار عاشقانه حافظ , اشعار دیوان حافظ شیرازی

شعر در مورد آل سعود

نیما یوشیج , شعر نیما یوشیج , اشعار نیما یوشیج , شعر نو نیما یوشیج

خورشید به گود آمده سرگرم قنوت استاین آل سعود است که در حال سقوط است

سهراب سپهری , اشعار سهراب سپهری , شعر سهراب سپهری , شعر نو سهراب سپهری

شعر در مورد نابودی آل سعود

اشعار عاشقانه شاملو , شعر شاملو , شعر عاشقانه شاملو , شعر های عاشقانه شاملو

با تمام این مصائب، عاشقم بر زندگی

تا شقایق هست، ناشکری مسلمان! خوب نیست

جملات عاشقانه برای همسر , جملات عاشقانه به همسر , جملات عاشقانه برای همسرم , جملات عاشقانه به همسرم

شعر در مورد جنایت آل سعود

تعبیر خواب گربه , تعبیر خواب بچه گربه , تعبیر خواب زاییدن گربه , تعبیر خواب گاز گرفتن گربه , تعبیر خواب گربه سفید

آماده شده لب بزند جام جنون را

صادر کند از نفت عرب بشکه ی خون را

شعر پدر , شعر در مورد پدر , شعر درباره پدر , شعر در وصف پدر

شعر طنز در مورد آل سعود

شعر مادر , شعر در مورد مادر , شعر درباره مادر , شعر در وصف مادر

صبح نزدیک است، شکی نیست، فردا روشن است

شِکوه از چرخ فلک، ای حضرت جان! خوب نیست

شعر دوست , شعر در مورد دوست , شعر درباره دوست , شعر در وصف دوست

شعری درباره آل سعود

شعر دریا , شعر در مورد دریا , شعر درباره دریا , متن در مورد دریا , اس ام اس در مورد دریا

توی گور است هر کسی که نمود

«هفت خان» را ملول، آل سعود!

شعر برادر , شعر در مورد برادر , شعر درباره برادر , شعر در وصف برادر

شعر طنز درباره آل سعود

شعر خواهر , شعر در مورد خواهر , شعر درباره خواهر , شعر در وصف خواهر

بیزار ز جنگیم ولی مرد جهادیم

دادیم سرودست ولی باج ندادیم

ما با احدی نیز نداریم سرجنگ

لعنت به بلادی که شد آغازگر جنگ

شعر زندگی , شعر در مورد زندگی , شعر درباره زندگی , شعر در وصف زندگی

شعر زیبا درباره ال سعود

شعر مهر ماه , شعر در مورد مهر ماه , شعر درباره مهر ماه , شعر در وصف مهر ماه

ما هیچ زمان حمله نکردیم به جاییما مرد دفاعیم ولیکن چه دفاعی!

شمشیر عجم منتظر رخصت جنگ است

مکه بشود مرکز ایران چه قشنگ است

شعر عشق , شعر در مورد عشق , شعر درباره عشق , شعر در وصف عشق

شعری زیبا درباره آل سعود

شعر گل , شعر در مورد گل , شعر درباره گل , شعر در وصف گل

ما منتظر حمله ای از سوی حجازیمتا بین بقیعش حرمی ناب بسازیم

“یا حیدر کرار” زند نقش به زودی

بر پرچم سبز عربستان سعودی

شعر شب بخیر , شعر در مورد شب بخیر , شعر درباره شب بخیر , شعر در وصف شب بخیر

شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ

شعر صبح بخیر , شعر در مورد صبح بخیر , شعر درباره صبح بخیر , شعر در وصف صبح بخیر

از روضه ی عباس شرف یاد گرفتیم

یک عمر از او یکسره امداد گرفتیم

ما غیر کفن بر تن خود جامه نداریم

ای شمر برو شوق امان نامه نداریم

شعر عید غدیر , شعر در مورد عید غدیر , شعر درباره عید غدیر , شعر در وصف عید غدیر

شعر درمورد آل سعود

شعر تنهایی , شعر در مورد تنهایی , شعر درباره تنهایی , شعر در وصف تنهایی

با سرور و پیغمبرخود هم وطنی شدهرکس که در این برهه اویس قرنی شد

مرشد به طرب ضرب بزن وقت حماسه ست

مداح بخوان وقت غم و سینه زنی شد

شعر تولد , شعر در مورد تولد , شعر درباره تولد , شعر در وصف تولد

شعر درباره ی آل سعود

شعر ماه محرم , شعر در مورد ماه محرم , شعر درباره ماه محرم , شعر در وصف ماه محرم

در رسیدن به قلّۀ دانش

نیست اصلا عجول، آل سعود!

شعر لیاقت , شعر در مورد لیاقت , شعر درباره لیاقت , شعر در وصف لیاقت

شعر درباره مرگ بر آل سعود

شعر لب , شعر در مورد لب , شعر درباره لب , شعر در وصف لب

“درّ” نجف سینه ی ما از غم یاران خونین شد و مانند عقیق یمنی شد!

یا فاطمه گفتیم گذشتیم ز طوفان

گفتیم “علی” ناشدنی هم شدنی شد

شعر لبخند , شعر در مورد لبخند , شعر درباره لبخند , شعر در وصف لبخند

شعر در مورد آل سعود

شعر ادب , شعر در مورد ادب , شعر درباره ادب , شعر در وصف ادب

آماده ی آنیم بپوشیم کفن را

ایران که نمرده ست بگیرند یمن را

هر شاه سعودی شده یک نوکر دربست

در پشت لباس عربی فتنه ی غرب ست

شعر انسانیت , شعر در مورد انسانیت , شعر درباره انسانیت , شعر در وصف انسانیت

شعر در مورد نابودی آل سعود

شعر تهران , شعر در مورد تهران , شعر درباره تهران , شعر در وصف تهران

ننگی که به پیشانی شاهان سعودیستزیر سر یک مشت مسلمان یهودیست!

چشمان جهان در پی آن یکه سوار است

این عطر یمانیست که لبریز بهار است

شعر آسمان , شعر در مورد آسمان , شعر درباره آسمان , شعر در وصف آسمان

شعر در مورد جنایت آل سعود

شعر خداحافظی , شعر در مورد خداحافظی , شعر درباره خداحافظی , شعر در وصف خداحافظی

از نام علی واله و مستیم همیشه

ای خاک یمن پشت تو هستیم همیشه

شعر مرگ , شعر در مورد مرگ , شعر درباره مرگ , شعر در وصف مرگ

شعر طنز در مورد آل سعود

شعر ماه اردیبهشت , شعر در مورد ماه اردیبهشت , شعر درباره ماه اردیبهشت , شعر در وصف ماه اردیبهشت

سعی‌تان: بین خوردن و شهوت

طوف‌تان: گِرد پول آل سعود!

بخواب عشقم , بخواب عشقم شعر , بخواب عشقم شعرنو , آسوده بخواب عشقم

شعری درباره آل سعود

شعر موفقیت , شعر در مورد موفقیت , شعر درباره موفقیت , شعر در وصف موفقیت

سخت دلتنگم برادر! حال دوران خوب نیست

عشق تبعیدی است، حال و روز انسان خوب نیست

از سر رندان عاشق، شور مستی رفته است

ساقی و مِی نیست، حال مِی پرستان خوب نیست

شعر دلتنگی , شعر در مورد دلتنگی , شعر درباره دلتنگی , شعر در وصف دلتنگی

شعر طنز درباره آل سعود

شعر آتش , شعر در مورد آتش , شعر درباره آتش , شعر در وصف آتش

فصل پاییز است و فصل برگریزان بهار

در غیاب بوی گل، حال گلستان خوب نیست

سخت آلوده است در فصل زمین، آب و هوا

از تب آلودگی، محصول باران خوب نیست

شعر پاییز , شعر در مورد پاییز , شعر درباره پاییز , شعر در وصف پاییز

شعر زیبا درباره ال سعود

شعر امام علی , شعر در مورد امام علی , شعر درباره امام علی , شعر در وصف امام علی

روز و شب در طواف شیطانند

ضدّ آل رسول(ص) آل سعود

شعر دوستت دارم , شعر در مورد دوستت دارم , شعر درباره دوستت دارم , شعر در وصف دوستت دارم

شعری زیبا درباره آل سعود

شعر گذر عمر , شعر در مورد گذر عمر , شعر درباره گذر عمر , شعر در وصف گذر عمر

صورِ اسرافیل جنگ است این که می‌آید به گوش

گشته حال و روز این دنیا پریشان، خوب نیست

عصر دَجّال است و مولانای بیدل، بی‌چراغ!

شب‌چراغ معرفت کو؟ حال عرفان خوب نیست

شعر کلیسا , شعر در مورد کلیسا , شعر درباره کلیسا , شعر در وصف کلیسا

شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ

شعر کودکی , شعر در مورد کودکی , شعر درباره کودکی , شعر در وصف کودکی

عینهو سعی‌تان که مشکور است

حجّتان هم قبول، آل سعود!

شعر کمک , شعر در مورد کمک , شعر درباره کمک , شعر در وصف کمک

شعر درمورد آل سعود

شعر مردانگی , شعر در مورد مردانگی , شعر درباره مردانگی , شعر در وصف مردانگی

عصر دَجّال است وعصر خولی و ابن زیاد

حال و روز بوذر و مقداد و سلمان، خوب نیست

می‌تراشد بار دیگر بُت بشر، از زور و زر

بر خدای خویش انسان، کرده عصیان، خوب نیست

شعر غربت , شعر در مورد غربت , شعر درباره غربت , شعر در وصف غربت

شعر درباره ی آل سعود

شعر هدف , شعر در مورد هدف , شعر درباره هدف , شعر در وصف هدف

هستند شیاطین همه درگیر تبانی

ایران شده آماده ی یک جنگ جهانی

شعر گرگ , شعر در مورد گرگ , شعر درباره گرگ , شعر در وصف گرگ

شعر درباره مرگ بر آل سعود

شعر جهالت , شعر در مورد جهالت , شعر درباره جهالت , شعر در وصف جهالت

صبح نزدیک است و آن سردار می‌آید ز راه

گر نباشی از ظهور او غزل‌خوان، خوب نیست

عشق پیروز است، شکی نیست، پیروز است عشق

عشق پیروز است، وقتی حال شیطان خوب نیست

شعر پرسپولیس , شعر در مورد پرسپولیس , شعر درباره پرسپولیس , شعر در وصف پرسپولیس

شعر در مورد آل سعود

شعر پرنده , شعر در مورد پرنده , شعر درباره پرنده , شعر در وصف پرنده

چشمتان دوخته شد با زر سفیانی‌ها

یادتان رفت خداوند و مسلمانـی‌ها

شاهتان مُرد ولی جهل شما پا بر جاست

خویتان شهوت و جنگ است و رجزخوانی­‌ها

شعر خنده , شعر در مورد خنده , شعر درباره خنده , شعر در وصف خنده

شعر در مورد نابودی آل سعود

شعر خواب , شعر در مورد خواب , شعر درباره خواب , شعر در وصف خواب

بوی نفت است که در خون کبوتر جاری­‌است

زخم دشـمـن نه، ولی زخم برادر کـار­ی‌اســت

گرچه در چشـم جهان هم‌­نفس من هستید

دلقک خیمه­ شب‌بازی دشــمن هستید

شعر هجران , شعر در مورد هجران , شعر درباره هجران , شعر در وصف هجران

شعر در مورد جنایت آل سعود

شعر استقلال , شعر در مورد استقلال , شعر درباره استقلال , شعر در وصف استقلال

مثل باغی که حصارش غم و دودست افسوس

قبله در مزبله ­آل سعود است افسوس

آه، این طایفه از روز ازل بد کردند

خار در چشــم پر از نور محمد کـردند

شعر سربازی , شعر در مورد سربازی , شعر درباره سربازی , شعر در وصف سربازی

شعر طنز در مورد آل سعود

شعر چوپان , شعر در مورد چوپان , شعر درباره چوپان , شعر در وصف چوپان

دیو هسـتند اگر ظاهر انسان دارند

به زر و سکه و دینار و درم جان دارند

در حریم حرم از بی‌ادبی می‌رقصنـد

مست­‌هایی که به لحـن عربی می‌رقصند

شعر همسر , شعر در مورد همسر , شعر درباره همسر , شعر در وصف همسر

شعری درباره آل سعود

شعر فوتبال , شعر در مورد فوتبال , شعر درباره فوتبال , شعر در وصف فوتبال

مذهب باد ولی شکل مسلمان تا کی؟

بر ســـر نیزه چنین مصحف و قرآن تا کی؟

بوی نفت است کــه در خون کبوتر جاری­ است

زخم دشـمن نه، ولی زخم برادر کار­ی­ اســت

شعر آزادی , شعر در مورد آزادی , شعر درباره آزادی , شعر در وصف آزادی

شعر طنز درباره آل سعود

شعر حسادت , شعر در مورد حسادت , شعر درباره حسادت , شعر در وصف حسادت

نفت خوردید و تب شعـــله کشیدن گل کرد

ســوخت در ظلم شما خرمن یمانی‌ها

مطــــمئن باش کــــه خـــورشیـد می­ آید از دور

و به ســــر می­رســــد انــــدوه و پریشـــانی ­ها

شعر حال خوش , شعر در مورد حال خوش , شعر درباره حال خوش , شعر در وصف حال خوش

شعر زیبا درباره ال سعود

شعر غروب , شعر در مورد غروب , شعر درباره غروب , شعر در وصف غروب

مطمئن باش که از دست شما می­‌گیـرند

قبله را شیعه به تدبیر سلیمانی‌ها

شعر خدا , شعر در مورد خدا , شعر درباره خدا , شعر در وصف خدا

شعری زیبا درباره آل سعود

شعر فرزند , شعر در مورد فرزند , شعر درباره فرزند , شعر در وصف فرزند

لیک خرج حرمسرایش را

می‌کشد روی کول، آل سعود

عینهو بشکه های گندۀ نفت

بطنشان فول فول، آل سعود!

شعر غرور , شعر در مورد غرور , شعر درباره غرور , شعر در وصف غرور

شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ

شعر غم , شعر در مورد غم , شعر درباره غم , شعر در وصف غم

نام خود کرده: «خادم الحرمین»

خائن شاسکول، آل سعود

بی ادب نیستم، لذا گویم:

فاعلاتن فعول(!) آل سعود

شعر حرف مفت , شعر در مورد حرف مفت , شعر درباره حرف مفت , شعر در وصف حرف مفت

شعر درمورد آل سعود

شعر محبت , شعر در مورد محبت , شعر درباره محبت , شعر در وصف محبت

در «یمن» گور خویش را کندند

این شیوخ جَهول- آل سعود-

گردد «آل سقوط»،اگرچه کنون

گشته از نفت، لول، آل سعود

شعر چشم , شعر در مورد چشم , شعر درباره چشم , شعر در وصف چشم

شعر درباره ی آل سعود

شعر افغانستان , شعر در مورد افغانستان , شعر درباره افغانستان , شعر در وصف افغانستان

مثل یک کرم توی قصرت باش

در همانجا بلول، آل سعود!

شعر مهربانی , شعر در مورد مهربانی , شعر درباره مهربانی , شعر در وصف مهربانی

شعر درباره مرگ بر آل سعود

شعر ماه , شعر در مورد ماه , شعر درباره ماه , شعر در وصف ماه

باز هم پنجه خود شست به خون آل سعود

باز این طایفه پست ستمکار و عنود تیغ آورده

زکین بر سر حجاج فرود مرگ بر آل فتن، آل ستم، آل جحود

شعر مسافرت , شعر در مورد مسافرت , شعر درباره مسافرت , شعر در وصف مسافرت

شعر در مورد آل سعود

شعر حجاب , شعر در مورد حجاب , شعر درباره حجاب , شعر در وصف حجاب

قلب اسلام شده باز پر از غصه و غم داغدار است

ولی امر مسلمانان هم مضمحل می شود

این قوم یهودی کم کم مرگ بر این سگ زنجیری و وحشی یهود

شعر امام حسن عسکری , شعر در مورد امام حسن عسکری , شعر درباره امام حسن عسکری , شعر در وصف امام حسن عسکری

شعر در مورد جنایت آل سعود

شعر حضرت مهدی , شعر در مورد حضرت مهدی , شعر درباره حضرت مهدی , شعر در وصف حضرت مهدی

آتش کینه شعله ها دارد

در دل سر سپرده های یهود

لعنت حق به هر چه وهابی

لعنت فاطمه به آل سعود

شعر آب , شعر در مورد آب , شعر درباره آب , شعر در وصف آب

شعر در مورد نابودی آل سعود

شعر تشکر , شعر در مورد تشکر , شعر درباره تشکر , شعر در وصف تشکر

عرضه داریم حجکم مقبول

باشماها منا منا شده است

خونتان نذر کاروانی که

راهی دشت کربلا شده است

شعر نیمه شعبان , شعر در مورد نیمه شعبان , شعر درباره نیمه شعبان , شعر در وصف نیمه شعبان

شعر طنز در مورد آل سعود

شعر عروس و داماد , شعر در مورد عروس و داماد , شعر درباره عروس و داماد , شعر در وصف عروس و داماد

ای کسانی که دیده برراهید

مثل ام البنین شدید شما

برنگشتند حاجیان او

همه بی سر شدند کرببلا

شعر خوشبختی , شعر در مورد خوشبختی , شعر درباره خوشبختی , شعر در وصف خوشبختی

شعری درباره آل سعود

شعر قهوه , شعر در مورد قهوه , شعر درباره قهوه , شعر در وصف قهوه

معرفت را تمام کرده فقط

غرق در شور و شین گریه کنید

چون که مادر ندارد این آقا

همه یاد حسین گریه کنید

شعر قضاوت , شعر در مورد قضاوت , شعر درباره قضاوت , شعر در وصف قضاوت

شعر طنز درباره آل سعود

شعر معلم , شعر در مورد معلم , شعر درباره معلم , شعر در وصف معلم

چیزی به غیر وهن ندارد نمازشان 

باید شکست بر سر آن‌ها عمود را

شعر دی ماه , شعر در مورد دی ماه , شعر درباره دی ماه , شعر در وصف دی ماه

شعر زیبا درباره ال سعود

شعر زمستان , شعر در مورد زمستان , شعر درباره زمستان , شعر در وصف زمستان

پیکر کشته هایتان سالم

غسل داده و با کفن آید

چند وقت دگر ولی زینب

همره پاره پیرهن آید

شعر سیزده بدر , شعر در مورد سیزده بدر , شعر درباره سیزده بدر , شعر در وصف سیزده بدر

شعری زیبا درباره آل سعود

شعر ذات خراب , شعر در مورد ذات خراب , شعر درباره ذات خراب , شعر در وصف ذات خراب

افتاده دست ابرهه‌ها خانه خدا 

سجیل کو که سر شکند این جنود را

 شعر رمضان , شعر در مورد رمضان , شعر درباره رمضان , شعر در وصف رمضان

شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ

 شعر جنگ , شعر در مورد جنگ , شعر درباره جنگ , شعر در وصف جنگ

ناله زد آه یارسول الله

از همه هستی ام همین مانده

دیدمش بی سر و بدون کفن

ته گودال بر زمین مانده

 شعر قرآن , شعر در مورد قرآن , شعر درباره قرآن , شعر در وصف قرآن

شعر درمورد آل سعود

شعر صبر , شعر در مورد صبر , شعر درباره صبر , شعر در وصف صبر

همچو صهیون شده کودک کش و پست، آل سعود   

دشمن دین خدا بوده و هست، آل سعود

حرمت خانه حق را بشکست آل سعود 

هر زمان بر ستم و ظلم جنایت افزود

لعنت الله علی آل سعود

شعر ضامن آهو , شعر در مورد ضامن آهو , شعر درباره ضامن آهو , شعر در وصف ضامن آهو

شعر درباره ی آل سعود

شعر نفاق , شعر در مورد نفاق , شعر درباره نفاق , شعر در وصف نفاق

یارب به حق ناقه صالح عذاب کن 

نسل به جای مانده قوم ثمود را

شعر کنار هم بودن , شعر در مورد کنار هم بودن , شعر درباره کنار هم بودن , شعر در وصف کنار هم بودن

شعر درباره مرگ بر آل سعود

شعر ضایع شدن , شعر در مورد ضایع شدن , شعر درباره ضایع شدن , شعر در وصف ضایع شدن

هر کجا فتنه بود نقش سعودی پیداست چون که او نوکر و مزدور و سگ آمریکاست

به یمن آتش فتنه ز سعودی برخاست خاک گلگون یمن پر شده از آتش و دود لعنت الله علی آل سعود

شعر راستگویی , شعر در مورد راستگویی , شعر درباره راستگویی , شعر در وصف راستگویی

شعر در مورد آل سعود

شعر ایران , شعر در مورد ایران , شعر درباره ایران , شعر در وصف ایران

می کند فخر به این ظلم که کودک بکشد مرد و زن، پیر جوان، کودک کوچک بکشد

بمب اندازد و با راکت و موشک بکشد گرگ هم نیست به درّندگی این موجود لعنت الله علی آل سعود

شعر نوروز , شعر در مورد نوروز , شعر درباره نوروز , شعر در وصف نوروز

شعر در مورد نابودی آل سعود

شعر ظلم و ستم , شعر در مورد ظلم و ستم , شعر درباره ظلم و ستم , شعر در وصف ظلم و ستم

همدلی کاش کند دولت ما با ملت برود ذوق روابط زدگی از دولت

دیپلماسی بشود حول مدار عزت نه بزک کرده شود چهره کفار لَدود لعنت الله علی آل سعود

شعر بی وفایی , شعر در مورد بی وفایی , شعر درباره بی وفایی , شعر در وصف بی وفایی

شعر در مورد جنایت آل سعود

شعر نوزاد پسر , شعر در مورد نوزاد پسر , شعر درباره نوزاد پسر , شعر در وصف نوزاد پسر

بگذار و بگذر این همه گفت و شنود را

کی می‌کنیم ریشه آل‌ سعود را

شعر امید , شعر در مورد امید , شعر درباره امید , شعر در وصف امید

شعر طنز در مورد آل سعود

شعر انتظار , شعر در مورد انتظار , شعر درباره انتظار , شعر در وصف انتظار

ای واجب‌الوجود ز لوث وجودشان

کی پاک می‌کنی همه مُلک وجود را

انکار می‌کنند هرآن‌چه که بوده را

اصرار می‌کنند هرآن‌چه نبود را

شعر انتقام , شعر در مورد انتقام , شعر درباره انتقام , شعر در وصف انتقام

شعری درباره آل سعود

شعر اشک ریختن , شعر در مورد اشک ریختن , شعر درباره اشک ریختن , شعر در وصف اشک ریختن

جده، یمن، مدینه،‌ غدیر از قدیم‌ها

این قوم می‌خرند تمام شهود را

کو وارث کسی که در قلعه کنده است 

تا بشکند دوباره غرور یهود را

شعر پنجره , شعر در مورد پنجره , شعر درباره پنجره , شعر در وصف پنجره

شعر طنز درباره آل سعود

شعر بی اعتنایی , شعر در مورد بی اعتنایی , شعر درباره بی اعتنایی , شعر در وصف بی اعتنایی

اسپند روز آمدنش کور می‌کند 

یک صبح جمعه چشم بخیل و حسود را…

شعر پیری , شعر در مورد پیری , شعر درباره پیری , شعر در وصف پیری

شعر زیبا درباره ال سعود

شعر باغ , شعر در مورد باغ , شعر درباره باغ , شعر در وصف باغ

شیعیان را بی‌محابا می‌کشند از بحر و بر

زاده‌ی وهابیان‌اند از عراق و از یمن

شعر رویا , شعر در مورد رویا , شعر درباره رویا , شعر در وصف رویا

شعری زیبا درباره آل سعود

شعر پدر و مادر , شعر در مورد پدر و مادر , شعر درباره پدر و مادر , شعر در وصف پدر و مادر

آل خلیفه، آل سعود، آل اختناق

نفرین به بی ارادگی و مرگ بر نفاق

آنان‎که روزو شب دم از اسلام می‌زنند

با کفر در توافق‌و با دین در افتراق

شعر غذا , شعر در مورد غذا , شعر درباره غذا , شعر در وصف غذا

شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ

شعر امام حسن , شعر در مورد امام حسن , شعر در وصف امام حسن , شعر درباره امام حسن

پشت نقاب های دروغین، نمازها

سمت کدام قبله و زیر کدام طاق؟

یکباردیگر آتش و فرصت فراهم است

دنیای‌ما پر است ازاین‌دست اتفاق

شعر کوچه , شعر در مورد کوچه , شعر درباره کوچه , شعر در وصف کوچه

شعر درمورد آل سعود

شعر فکر کردن , شعر در مورد فکر کردن , شعر درباره فکر کردن , شعر در وصف فکر کردن

بر پرده دار مست اگر چه بعید نیست

بر کشتن برادر اگر دارد اشتیاق

شیعه در انتظار قیام تو می طپد

عجل علی ظهورک فریاد از این فراق

شعر فاصله , شعر در مورد فاصله , شعر درباره فاصله , شعر در وصف فاصله

شعر درباره ی آل سعود

شعر کعبه دل , شعر در مورد کعبه دل , شعر درباره کعبه دل , شعر در وصف کعبه دل

وا مصیبت کعبه در زنجیر شیطان بنگرند

مکه را چون یوسف مصری به زندان بنگرید

در حریم وحی بانگ شرک و عصیان بشنوید

بر لوای عدل نقش ظلم و طغیان بنگرید

شعر تلاش و کوشش , شعر در مورد تلاش و کوشش , شعر درباره تلاش و کوشش , شعر در وصف تلاش و کوشش

شعر درباره مرگ بر آل سعود

شعر فراق , شعر در مورد فراق , شعر درباره فراق , شعر در وصف فراق

در مقام قرب آثار نفاق و افتراق

در سرای امن رسم جور و عدوان بنگرید

در صفا و مروه و اعراف و مشعر رو کنید

شرطگان را در کمین اهل ایمان بنگرید…

شعر فرشته , شعر در مورد فرشته , شعر درباره فرشته , شعر در وصف فرشته

شعر در مورد آل سعود

شعر قدر نشناسی , شعر در مورد قدر نشناسی , شعر درباره قدر نشناسی , شعر در وصف قدر نشناسی

در فنای شرع فریاد دریغا سر کنید

کفر مطلق در لباس شرع و قرآن بنگرید…

در بقیع آیید تا از فتنۀ آل سعود

آنچه بر عترت رسید از آل سفیان بنگرید…

شعر امام حسین , شعر در مورد امام حسین , شعر درباره امام حسین , شعر در وصف امام حسین

شعر در مورد نابودی آل سعود

شعر امام سجاد , شعر در مورد امام سجاد , شعر درباره امام سجاد , شعر در وصف امام سجاد

سر برآرید ای مسلمانان و در کانون وحی

دست استعمار را در محو قرآن بنگرید

سر بر آرید ای مسلمانان و در بیت‌الحرام

حرمت اسلام را پامال شیطان بنگرید…

شعر قدر یکدیگر را دانستن , شعر در مورد قدر یکدیگر را دانستن , شعر درباره قدر یکدیگر را دانستن , شعر در وصف قدر یکدیگر را دانستن

شعر در مورد جنایت آل سعود

شعر ماه خرداد , شعر در مورد ماه خرداد , شعر درباره ماه خرداد , شعر در وصف ماه خرداد

سر بر آرید ای مسلمانان و با صهیونیان

حکمرانان عرب را عهد و پیمان بنگرید…

شعر گیسو , شعر در مورد گیسو , شعر درباره گیسو , شعر در وصف گیسو

شعر طنز در مورد آل سعود

شعر لیلی و مجنون , شعر در مورد لیلی و مجنون , شعر درباره لیلی و مجنون , شعر در وصف لیلی و مجنون

دردها هر دم فزون گردد چو زخم خویش را

مرهم از آل سعود و آل نهیان بنگرید…

ما دوای درد خود را در جماران جسته‌ایم‌

الله الله ای مسلمانان به ایران بنگرید

شعر نگاه , شعر در مورد نگاه , شعر درباره نگاه , شعر در وصف نگاه

شعری درباره آل سعود

شعر ثریا , شعر در مورد ثریا , شعر درباره ثریا , شعر در وصف ثریا

ای حاجی فدا شده در “مکه و منا”

حج تو شد شبیه حسین “حجه الوداع”

شعر گذشته , شعر در مورد گذشته , شعر درباره گذشته , شعر در وصف گذشته

شعر طنز درباره آل سعود

شعر گذشت , شعر در مورد گذشت , شعر درباره گذشت , شعر در وصف گذشت

برای کشتن زائر بسی درایت شد

عجب که ظلم عظیمی بر این جماعت شد

خدا کند که بپاشد اساس آل سعود

از این فجایع خونین که در عبادت شد

شعر قلب , شعر در مورد قلب , شعر درباره قلب , شعر در وصف قلب

شعر زیبا درباره ال سعود

شعر یاد خدا , شعر در مورد یاد خدا , شعر درباره یاد خدا , شعر در وصف یاد خدا

ناگهان بغض دلی واشد از این حس سجود

چند صد کشته بجا مانده در این واقعه بود

شاعری باعصبانیتش این بیت سرود

لعنه الله علی طائفه آل سعود

شعر یار , شعر در مورد یار , شعر درباره یار , شعر در وصف یار

شعری زیبا درباره آل سعود

شعر وطن , شعر در مورد وطن , شعر درباره وطن , شعر در وصف وطن

تاکه شیطان به حرم پای گشود

حلقه درگوش حرامی بنمود

دست شیطان بزرگ است که بود

حلقه دست سعودی و یهود

شعر باران , شعر در مورد باران , شعر درباره باران , شعر در وصف باران

شعر زیبا در باره نابودی ال سعود سگ

شعر ورزش , شعر در مورد ورزش , شعر درباره ورزش , شعر در وصف ورزش

آنطرف مسجدالاقصی خون است

دریمن خشکی ودریا خون است

درمنا دیده و دلها خون است

 این همه فتنه که آورده وجود؟

 لعنت الله علی آل سعود

شعر در مورد آل سعود

تاثیر برگ بو روی سوسک

شنبه 30 دی 1396 ساعت 08:31

رابطه برگ بو و سوسک مانند مار و پونه

برگ بو و سوسک , برگ بو سوسک , برگ بو برای سوسک , تاثیر برگ بو روی سوسک

شاید شما هم جزو کسانی باشید که دوست دارید سوسک ها را از محیط زندگی خود بیرون کنید و دنبال راهی مناسب می گردید .در این مطلب از سایت جسارت به رابطه برگ بو و سوسک مانند مار و پونه می پردازیم.

برگ بو چیست , خواص برگ بو چیست , خاصیت برگ بو چیست , کاربرد برگ بو چیست

برگ بو و سوسک

سوسک برای برخی یکی از ترسناک ترین حیوانات روی کره زمین است!

باید به شما بگویم که شاید سوسک ظاهری ناخوشایند داشنه باشد، اما آن چه که باید شما را بترساند ظاهر سوسک نیست!

سوسک ها بسیار سریع و فرز هستند.

معمولا شب ها به دنبال غذا می روند و هر کجا که اثری از آلودگی و کثیفی و زباله باشد، آن جا محلی برای تجمع و زندگی سوسک ها خواهد بود.

شب ها سوسک ها به دنبال غذای مورد نییازشان در تمام خانه از قفسه های کمد تا لوله های فاضلاب می روند.

البته باید بگویم متاسفانه سوسک ها سیری ناپذیرند و البته بسیار سخت جان.

آنقدر سخت جان که تنها موجوداتی هستند که در برابر تشعشعات و انفجار هسته ای مقاومند.

آنها می توانند ساعت ها بدون اکسیژن، ۹۰ روز بدون غذا و ۴۰ روز بدون آب سپری کنند.

این حشرات میتوانند اندام های بدن شان را از هم جدا کنند.

برگ بو ، خواص برگ بو , برگ بو چیست , برگ بو در اشپزی , برگ بو در مرغ , برگ بو برای لاغری

برگ بو سوسک

سر جدا شده می تواند تا ۱۲ ساعت زنده بماند.

بدن بدون سر میتواند تا ۴۰ روز زنده بماند و از منافذی که بر روی بدن هست تنفس کند و تنها به این دلیل میمیرد که دهان ندارد تا غذا و آب بخورد.

آنها در هر جایی که انسانها هستند میتوانند بروند. حتی به فضا!

از طرفی تمام قطعات بدن و مدفوع سوسک آلرژی زا است و می تواند موجب بروز مشکلات پوستی و تنفسی گردد.

این حشره یکی از عوامل شیوع ویروس های فلج کننده، باکتری ها، تخم انگل ها، قارچ های بیماری زا، تب زرد، وبا دیفتری، سل، انواع اسهال خونی و … نیز می باشد.

این حشره در صورت تماس با پوست انسان و یا له شدن بر روی پوست باعث تحریک پوست و در نهایت بروز تاول و زخم های پوستی می شود.

سوسک ها به خوبی منابع غذایی را به دیگر دوستانشان! توصیه می کنند و به همین علت است که ناگهان در یک مکان هجوم سوسک ها را می بینیم!

نگران نباشید.

هدف ما در این مطلب فقط این است که راهکاری برای خلاصی از شر این موجودات ارائه دهیم.

پس با ما همراه باشید.

برگ بو چیست , خواص برگ بو چیست , خاصیت برگ بو چیست , کاربرد برگ بو چیست

برگ بو گیاه ضد سوسک

خیلی ها از کشتن سوسک احساس خوبی ندارند.

اینجا روشی طبیعی و بدون خشونت ! را به شما آموزش خواهیم داد.

اما سوسک ها از این گیاه بیزارند.

برگ های تازه یا خشک برگ بو را در تمام نقاطی که محل ورود سوسک ها و یا لانه آن ها و یا نقاط مورد علاقه شان است بریزید.

مکان های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی و زیرزمین ها از جمله مکان هایی هستند که سوسک ها به آن ها علاقه زیادی دارند.

بنابراین این مکان ها را از برگ بو بی نصیب نگذارید!

منبع

خاصیت و موارد استفاده و خواص برگ بو برای سرماخوردگی چیست

مضرات و خواص برگ بو برای لاغری چیست

خواص برگ بو چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

برگ بو و سوسک

تاثیر قهوه سبز در حاملگی چیست

جمعه 29 دی 1396 ساعت 21:23

تاثیر قهوه سبز در حاملگی چیست

تحقیقات جدیدی که در رابطه با نوشیدن قهوه در دوران بارداری منتشر شده است، ثابت می کند این کار منجر به تولد نوزادان کم وزن می شود اما با تولد زودرس یا نارس بودن نوزادان ارتباطی ندارد. شاید برخی از مادرها آهی از آسودگی بکشند و برخی دیگر فنجان های قهوه خود را در سطل زباله پرتاب کنند.
 قهوه سبز در دوران حاملگی , قهوه سبز در حاملگی , قهوه سبز در حاملگی
بهتر است خانم های باردار نسبت به مصرف قهوه مراقبت های لازم را در نظر بگیرند و سعی کنند جنین خود را از عواقب آن در امان نگه دارند این نوشیدنی خطر سقط جنین با خود بهمراه دارد پرهیز از این نوشیدنی برای یک زن باردار امری ضروری است 
در دوران بارداری می توان قهوه نوشید؟
بحث های فراوانی در مورد نوشیدن قهوه در دوران بارداری وجود دارد و برخی از آنها می گویند کافئین موجب مشکلات قلبی در جنین یا مشکلاتی همچون سقط و نارس بودن می شود. اما پس از بررسی ها و تحقیقات فراوان مشخص شده است، یک فنجان قهوه در طول روز نه برای کسی ضرر دارد و نه یک گالن قهوه برای کسی خوب است.
 قهوه سبز در دوران حاملگی , قهوه سبز در حاملگی , قهوه سبز در حاملگی
 قهوه‌های فوری از مشتقات قهوه محسوب می‌شوند که از شیره تبخیر شده قوه بدست می‌آیند و در عناوین مختلفی همچون قهوه فوری سبز- قهوه فوری بو داده و طلایی و.. بسته بندی و عرضه می‌شوند. 
برخی از خانم ها به نوشیدن روزانه قهوه عادت دارند و ترک آن برایشان بسیار دشوار است و برخی نیز به واسطه شغلی که دارند، همچون پرستاران که فقط 5 ساعت می توانند در فاصله شیفت های خود بخوابند، قهوه مصرف می کنند. البته منظور استفاده بی رویه قهوه نیست. یک فنجان قهوه عالی در روز. آیا این افراد هنگام بارداری باید نگران نوشیدن قهوه باشند؟ آیا قرار دادن نوزاد در معرض کافئین کار درستی است؟ نه، لازم نیست نگران باشید. زنان اروپایی و آمریکایی زیادی در دوران بارداری قهوه می نوشند و کودکان آنها کاملا سالم و بی نقص هستند. البته این حرف به معنای این نیست که در این کار زیاده روی کنید.
 قهوه سبز در دوران حاملگی , قهوه سبز در حاملگی , قهوه سبز در حاملگی
مستندانی وجود دارد که نشان می‌دهند، مصرف قهوه فوری باعث بروز اختلال در دستگاه گردش خون می‌شود
 
به گزارش ایران ناز کالج آمریکایی پزشکی زنان و مامایی در سال 2010 میلادی علام کرد: «مصرف کم کافئین در طول روز (کمتر از 200 میلی گرم در روز) موجب سقط یا نارس بودن جنین نمی شود.» تحقیقات جدید نیز در تایید این اظهار نظر، گفته است کافئین فقط باعث کم شدن وزن جنین می شود.
  قهوه سبز در دوران حاملگی , قهوه سبز در حاملگی , قهوه سبز در حاملگی
علاوه بر این چربی‌های موجود در قهوه‌های آماده بر دیواره رگ‌ها اثر گذاشته و منجربه افزایش وزن فرد خواهد شد.
البته وزن کم نوزادان نیز از نظر مردم یک مشکل به حساب می آید. به وزن کمتر از 2.5 کیلوگرم، کم اطلاق می شود. با اینکه بعضی از نوزادان کم وزن سالم و فقط کوچک هستند اما برخی دیگر مشکلات سلامتی نیز دارند.
تحقیقات ثابت کرده اند، با مصرف یکصد میلی گرم کافئین در روز، نوزاد حدود سه‌چهارم از 30 گرم وزن خود هنگام تولد را از دست می دهد. این برای نوزادان بزرگ و درشت مساله مهمی نیست. اما جنین های کوچک و ضعیف با از دست دادن همین میزان کم در هر روز، بسیار کوچک تر و ضعیف تر می شوند و این برای سلامتی آنها مضر است. البته نتیجه این تحقیقات قطعی نیست. زنانی که سن کمی دارند و باردار می شوند باید مراقب این مساله باشند.
  قهوه سبز در دوران حاملگی , قهوه سبز در حاملگی , قهوه سبز در حاملگی
مصرف قهوه برای زنان باردار مورد تایید نیست و در زنانی که بیش از ۵ فنجان قهوه را در طول روز مصرف می‌کنند، خطر سقط جنین در آنها بسیار بالا خواهد رفت.
در آخر باید گفت توصیه نمی کنیم در طول بارداری قهوه مصرف کنید اما اگر هوس کردید، نوشیدن یک فنجان کوچک مشکل خاصی ایجاد نمی کند و نباید از آن وحشت داشته باشید. اما برای داشتن فرزند درشت و سالم، بهتر است در دوران بارداری قهوه ننوشید.

قهوه سبز در حاملگی

( تعداد کل: 26 )
   1       2       3       4       5       6    >>